• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/%C3%87%C4%B1nar-English/273394669376022?sk=about&section=work
 

 

Lise İngilizce Programı

LİSE İNGİLİZCE PROGRAMLARI

        Programlarımız; Anadolu Liseleri yada  Meslek Liselerine yönelik hazırlanmış olsa da öncelikle okul programına paraleldir. Her programın değişik dil becerilerini geliştirmeye yönelik farklı hedef, içerik ve akışı vardır. Altyapı, İngilizce Konuşma, (YDS gibi) Akademik Sınavlara Hazırlık en çok talep edilen programlardır.

        Lise programları okul İngilizce programlarına paralel olmakla birlikte öğrenciye iyi bir temel kazandırmayı amaçlar. Aşağıda çizelge halinde gösterilmiş olan Lise programları Avrupa Dil Portfolyosu standartlarında seviyelendirilmiş olup her bir seviye 750 genel sözcük ve 500 kalıpsal söylem kazandırmaktadır. Öğrenciler kademeli olarak bu çerçevede okuyup okuduklarını anlamakta ve İngilizce yazabilmektedirler. İngilizce konuşma basit tümce formatında başlayarak programa paralel süre içerisinde gelişerek devam etmektedir. Lise İngilizce programlarını tercih eden öğrencilerimiz hem iyi bir dil temelline ulaşmakta, hem de okulda başarılı olmaktadırlar.

        İngilizce Konuşma Programı A2 dil düzeyinden başlayan zengin materyalleri ve eğlenceli akışı ile öğrencilerin konuşma becerilerine sistematik olarak geliştiren bir programdır. Dil hedefleri günlük olduğu için öğrenci her ders günü öğretilenleri kullanarak konuşabildiğini görmektedir.

 
 

Lütfen Bilgi İsteyin