• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/pages/%C3%87%C4%B1nar-English/273394669376022?sk=about&section=work
 

 

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

1987 yılında İzmir -Konak da kurulan Çınar English,  İzmir de  İngilizce dil eğitiminde  ve akademik sınav eğitimlerinde 25 yılı aşkın tecrübesiyle kaliteli hizmet vermektedir. İngilizce dil eğitimine  getirdiği yenilikleri ve Amerikan Dil Okulu Royal Language Training'in Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı  çalışmalarıyla, İzmir'in önde gelen dil okullarından birisidir. Çınar English sektörel deneyimini kurumsal yapısıyla birleştirmiş ve İngilizce eğitiminde başarıyı koşulsuz bir kriter olarak gören  bir kuruluştur.

İlkokul, ortaokul, lise ingilizce programları, Genel İngilizce, YDS Hazırlık, TOEFL IBT, Hazırlık Atlama, Hazırlık Destek İngilizce ve yeni başlayanlara özel ingilizce ve şirketlere özel İngilizce programıyla hizmet vermektedir. Çınar English, Oxford University yayınları, güncel kaynak ve eğitim sistemleriyle, tüm İzmir'de yaşayanların İngilizce dil eğitim ihtiyacını profesyonel, akademik ve sıcak bir ortamda gidermeyi sürdürüyor.

İzmir'de  tek şubesi bulunan Çınar English, yakın zamanda yeni şubeler açarak kaliteli eğitim anlayışına yönelik hizmet ağını geliştirmeyi hedeflemektedir. İlkokul, ortaokul, lise ve yetişkin gruplar uygulaması ve her dil hedefine yönelik program anlayışı ile hizmet vermektedir.